LOL Sürpriz Bebekler

Dünyada fenomen haline gelen ve son zamanlarda ülkemizde de oldukça ün kazanan LOL bebek serileri ve LOL evcil hayvan serileri Türkiye’de ciddi anlamda yok satıyor!

Şekil 1: Satın almak için lütfen resme tıklayınız: LOL 5 Kat Sürpriz Bebekler

Çocuklarının heyecanla bekledikleri bu LOL bebek serileri, kız çocukları tarafından çok seviliyor. LOL sürpriz bebeklerin binlerce tanıtım videosu çekiliyor ve her geçen gün bu videolar artıyor.

Gelelim genel olarak LOL Sürpriz Bebekler ile ilgili bilgilere…

Özellikle 10cm çapındaki ( çap da büyüklerde değişebiliyor ) topun üzerinde 5- 7- vs. kat ambalaj bulunmaktadır. Her katman fermuar görseli olan bölümden açıldığında içindeki sürpriz bebeğe bir adım daha yaklaşılmakta ve her katmanda bebeğe ait birer ipucu veya aksesuar bulunmaktadır.

Şekil 2: Satın almak için lütfen resme tıklayınız: LOL 5 Kat Sürpriz Bebekler

Aşamalardan oluşan bu yumurtaların her katmanında; ipucu etiketleri, sürpriz özellik etiketleri, şişeler, ayakkabılar, kıyafetler ve aksesuarlar çıkmaktadır.

LOL Bebeklerin Özellikleri

LOL Bebekler, ağlıyorlar, çiş yapıyorlar, ağızlarından su fışkırtıyorlar veya renk değiştirebiliyorlar!

Her bebeğin farklı özelliği ve aksesuarları olduğu bu LOL Bebekleri kız çocukları tarafından genelde biriktiriliyor.

LOL topları bebekleri sergilemek, oyun seti olarak kullanmak veya LOL bebeklerini taşımak için çanta olarak kullanılabiliyor. Ayrıca topların içerisinde 1 adet sürpriz figür ve koleksiyoncu rehberi de bulunuyor.

Şekil 3: Satın almak için lütfen resme tıklayınız: LOL 5 Kat Sürpriz Bebekler

LOL Bebek fiyatları

LOL bebeklerin fiyatları genelde 45 TL den başlıyor ve değişiyor diyebiliriz. Birçok sitede değişik fiyatlarda görebileceğiniz bu eğlenceli oyuncakların orijinal olmayanlarından uzak durmanızda fayda var. Çocuğunuz sağlığı ve oyun dünyası için güvenilir alış-veriş yapmak çok önemli. LOL Bebek fiyatlarını daha ayrıntılı görmek ve uygun fiyata satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz: www.toystop.com.tr

 

 

 

Oyuncak, kumandalı araba, oyuncak ayı, peluş oyuncak, barbie oyna, uzaktan kumanda, kızoyunları, lego city, oyuncak bebek, barbie oyuncakları, alışveriş oyunları, arabaoyunları, nerf fiyatları, barbie evi, fisher price, transformers oyuncakları, uzaktan kumandalı araba, barbie bebek, bebek oyuncakları, oyuncak dünyası, oyuncak bebek arabası, eğitici oyuncaklar, oyuncak araba, bahçe oyuncakları, power rangers oyuncakları, oyuncak mutfak seti, barbinin evi, pilsan oyuncak, barbie chelsea, erkek çoçuk oyuncaklar, barbie bebek fiyatları, bebekler için oyuncak, elsa oyuncakları, oyuncak lar, oyuncak polis arabası, slime oyuncak, thomas oyuncak, masha oyuncakları, barbie oyuncakları fiyatları, kız çocuk oyuncakları, fisher price oyuncak, lego seti, oyun seti, en güzel oyuncaklar, güzel oyuncaklar, heidi oyuncak

Yazar: Toystop Editör

Binlerce oyuncağı keşfetme zamanı! #keşfeteğlenöğren Aradığınız tüm oyuncaklar burada 👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir